Zes Haagse moskeeën hebben met een spoedinzameling ruim 45.000 euro opgehaald voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrië.
De helft van het geld gaat naar de Turkse Islamitische Culturele Stichting, de andere helft naar Stichting RizQ. Zij gebruiken het geld om hulpmiddelen te kopen voor de slachtoffers van de aardbevingen.
De Haagse moskeeën kwamen afgelopen zaterdag gezamenlijk in actie. Er werd een live benefiet gehouden om zoveel mogelijk geld in te zamelen. Daarnaast worden de bezoekers van de moskeeën opgeroepen om geld te blijven doneren aan de samenwerkingspartners van de benefiet.
Aan de inzamelingsactie werd meegewerkt door de moskeeën Annour, El Fath, El Islam, Mouhsinien, Mouahidien en Roekoen Islam.